Alfa Alfa (Medicago Sativa)

Alfa Alfa (Medicago Sativa)

Özellikleri: Bilhassa oruç tutanlar ve arınma kürleri yapanlar için oldukça faydalı bir bitkidir. İçerisinde yüksek klorofil ve besleyici maddeler vardır. Yabani yonca kategorisine giren bu bitki, mineral takviyesine ihtiyaç duyanlar için oldukça kuvvetli bir destektir. Önerilen Hastalıklar: Bağışıklı sistemini güçlendirme açısından faydalı olduğu için hastalıklara karşı direnç sağlar. Prostat hipertrofisinin giderilmesinde tıbbi tedavinin yanında gıda […]

Özellikleri: Bilhassa oruç tutanlar ve arınma kürleri yapanlar için oldukça faydalı bir bitkidir. İçerisinde yüksek klorofil ve besleyici maddeler vardır. Yabani yonca kategorisine giren bu bitki, mineral takviyesine ihtiyaç duyanlar için oldukça kuvvetli bir destektir.

Önerilen Hastalıklar: Bağışıklı sistemini güçlendirme açısından faydalı olduğu için hastalıklara karşı direnç sağlar. Prostat hipertrofisinin giderilmesinde tıbbi tedavinin yanında gıda takviyesi olarak uygulanabilir. Yine sedef hastalığının tedavisinde de tıbbi yöntemlerin yanında destekleyici unsur olarak yer alır. Böbrek taşı düşürmeye faydalı olur. Vücuttaki şişlik ve gazı gidermek, ve fazla suyu atmak için kullanılır. İştah artırıcıdır. Kabızlığa faydalı, kan, böbrek ve karaciğeri temizleyici etkisi vardır.

Kullanım Şekli ve Dozu: , tabletler halinde sunulmuş olup, gıda takviyesi mahiyetinde, yemeklerle beraber alınabilir.

Yan Etkileri: Bilinen bir yan etkisi olmamakla birlikte, bitkiye karşı alerjisi olanların kullanmaması önerilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM