Boynunuz Kırışmasın

Boynunuz Kırışmasın

Boyun bölgemiz ihmal edersek, yaşlanma izlerini hemen belli eder. O yüzden ihmal etmememiz gerekir. Boyun güzelliği bir cilde bağlı olduğu kadar, uygulanan bakıma da bağlıdır. Bizde sizlere neler yapmanız gerektiğine dair ufak öneriler sunacağız. Bakış açınız, boynunuzu düzgün tutmanıza yardımcı olacaktır. Bu yüzden etrafınıza bakınırken vücutla dik açı oluşturacak şekilde bakın. * Boynunuzu çene altına […]

Boyun bölgemiz ihmal edersek, yaşlanma izlerini hemen belli eder. O yüzden ihmal etmememiz gerekir. Boyun güzelliği bir cilde bağlı olduğu kadar, uygulanan bakıma da bağlıdır. Bizde sizlere neler yapmanız gerektiğine dair ufak öneriler sunacağız.

Bakış açınız, boynunuzu düzgün tutmanıza yardımcı olacaktır. Bu yüzden etrafınıza bakınırken vücutla dik açı oluşturacak şekilde bakın.

* Boynunuzu çene altına veya omuzlar arasına gömmekten kaçınmalısınız. Bu boyun kırışıklıklarının erken oluşmasına neden olur.

* Boynunuzu uyurken dahi düz tutabilmek için, alçak yastık kullanmanız sizi lehinize olacaktır.

* Yüzünüzle birlikte boynunuzuda nemlendirmeli bunu asla ihmal etmemelisiniz. Ayrıca boyun bölgenize daha fazla özen göstermelisiniz. Çünkü bu bölge terleme ile kolayca tahriş olabilien bir bölgedir.

* Gün içinde, boynunuzu ileri doğru uzatıp germek ve başınızı sağa sola döndürmek gibi basit egzersizler yapabilirsiniz.

* Gergin ve esnek bir boyuna sahip olmak istiyorsanız yapabileceğiniz en iyi spor ise yüzmedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM