İnce ve Düzgün Bacaklar İçin Tüyolar

İnce ve Düzgün Bacaklar İçin Tüyolar

Kadınların çoğu ince ve düzgün bacaklara sahip olmak isterler. Bunun için diyet ve bölgesel egzersizler sorunu halledebilir. Şimdi sizlere ince ve düzgün bacaklara sahip olmak için tüyolara vereceğiz.. Yürüyüş yaptığınızda topuklarınıza değilde parmak uçlarına basın, topuklarınızı yere değdirmemeye çalışın. Bu gövdenizin hafif öne eğilmesini sağladığı için tüm bacağınızı ve uyluk kemiğinizin ön kısmını çalıştıracaktır. Ayrıca […]

Kadınların çoğu ince ve düzgün bacaklara sahip olmak isterler. Bunun için diyet ve sorunu halledebilir. Şimdi sizlere ince ve düzgün bacaklara sahip olmak için tüyolara vereceğiz..

Yürüyüş yaptığınızda topuklarınıza değilde parmak uçlarına basın, topuklarınızı yere değdirmemeye çalışın. Bu gövdenizin hafif öne eğilmesini sağladığı için tüm bacağınızı ve uyluk kemiğinizin ön kısmını çalıştıracaktır. Ayrıca bu şekilde 5 dakika kadar koşmayı deneyebilirsiniz.

Sağ ayağınızı ileriye doğru atın ve sağ dizinizi doğru açıyla bükün. Sonra sol bacağınızla büyük bir adım atın. Yine vücudunuz hamle yapacak pozisyonda olsun.

Parmak uçlarınızda koşun, fakat ileri doğru her adımınızda dizlerinizi mümkün mertebe yukarıya doğru çekmeye özen gösterin. Topuklarınızı yere asla değdirmemeye çalışın. Bu baldırınızın ciddi biçimde çalışmasına neden olacaktır. 30 saniye hareketi yapın, 30 saniye dinlenin. Bu hareketi beş kez tekrar edin.

Yine parmak uçlarınızda koşun. Bu sefer topuklarınızı her adımda kalçalarınıza değdirmeye çalışın. Bu harekette baldırınızın arka kısmını çalıştıracaktır. 30 saniye ara ile beş defa yineleyin.

Ayrıca merdiven inip çıkmak, airobik yapmakta bacaklarınızı şekle sokacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM