Ozon Terapiyle Zayıflama ve Selulit Tedavisi

Ozon Terapiyle Zayıflama ve Selulit Tedavisi

Kilo vermeye yardımcı yeni yöntemlerden biri ozon terapidir. Bir çok kişi tarafından tercih edilir, çünkü ozon terapi yöntemiyle zayıflayan birinin vücudunda sarkmalar oluşmaz. Bunun en büyük sebebi ozon terapi yönteminin toparlayıcı özelliğidir. Damardan yapılan ozon terapi, vücudun metabolizmasını %40 kadar hızlandırır. Ve bu hızlı metabolizma sayesinde vücudun yağ yakımı artar. Yaklaşık yarım saatlik bir ozon […]

Kilo vermeye yardımcı yeni yöntemlerden biri terapidir. Bir çok kişi tarafından tercih edilir, çünkü yöntemiyle zayıflayan birinin vücudunda sarkmalar oluşmaz. Bunun en büyük sebebi yönteminin toparlayıcı özelliğidir. Damardan yapılan , vücudun metabolizmasını %40 kadar hızlandırır. Ve bu hızlı metabolizma sayesinde vücudun yağ yakımı artar. Yaklaşık yarım saatlik bir ile ise takriben 600 kalori yakılır. Bu 10 km. koşan bir insanın harcadığı kaloriye eşdeğerdir.

tedavisinde ise ozon farkı şekillerde etki gösterir. Cilt altında biriken yağ asitlerini etkileyerek, yağ zincirlerinin kurulmasına ve vücuttan atımına yardımcı olur. Selülitte önemli problem olan oksijen azlığını giderdiği, kan akışını o bölgede hızlandırdığı için yağ dokusunu normale döndürerek, selülitten kurtulmanızı sağlar.

Ozon terapi destekleyici bir yöntemdir. Bu yüzden diyetin yanında yapılır. Özelliklerinize göre belirlenen diyet listesinden sonra 15 seanslık ortalama 35 dakika süren periyotlarla zayıflama ve sıkılaşma mümkün. Genelde ozon sauna yöntemiyle birlikte uygulanan ozon terapi alan kişi bu yöntemlerin faydasını fazlasıyla görür.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM