Sağlık Bakanlığına Personel Alımı

Sağlık Bakanlığına Personel Alımı

Sağlık Bakanlığı, Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Başkanlığı ve Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığı’nın taşra teşkilatı hizmet birimlerinde sağlık hizmetleri ve yardımcı sağlık hizmetleri sınıfındaki unvanlarda çalıştırılmak için toplam olarak 3 bin 50 adet 4/B sözleşmeli personel alacak. ÖSYM tarafından merkezi yerleştirme yöntemiyle gerçekleştirileceği bildirilen açıklamada, şöyle denildi: “Bu amaçla hazırlanan KPSS-2012/4 Sağlık Bakanlığı Tercih Kılavuzu’nda […]

Sağlık Bakanlığı, Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Başkanlığı ve Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığı’nın taşra teşkilatı hizmet birimlerinde hizmetleri ve yardımcı hizmetleri sınıfındaki unvanlarda çalıştırılmak için toplam olarak 3 bin 50 adet 4/B sözleşmeli personel alacak. ÖSYM tarafından merkezi yerleştirme yöntemiyle gerçekleştirileceği bildirilen açıklamada, şöyle denildi:

“Bu amaçla hazırlanan -2012/4 ’nda ortaöğretim, ön lisans ve lisans düzeyleri ayrı olmak üzere tercih yapılabilecek pozisyonlar yer almaktadır.

Kılavuz 6-11 Haziran tarihleri arasında ÖSYM’nin ‘www.osym.gov.tr’ internet adresinden yayımlanacaktır. Adaylar tercihlerini 6-11 Haziran tarihleri arasında, kılavuzda belirtilen kurallara göre, internet üzerinden T.C. kimlik numaraları ve şifrelerini kullanarak kendileri yapacaklardır. ÖSYM’ye posta yoluyla gönderilen veya elden verilen tercih listeleri geçerli olmayacaktır.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM